НА РІВНЕНЩИНІ НЕВІДОМІ ОСКВЕРНИЛИ ДВА ХРАМИ: ОБІЛЛЯЛИ КРОВ’Ю ТВАРИН ТА НАМАЛЮВАЛИ ФАРБОЮ РОСІЙСЬКУ СИМВОЛІКУ

На Рівненщині невідомі осквернили дві церкви: у селі Півче та у селі Дорогостаї.  На одній намалювали симоліку Росії, іншу – обіляли кров’ю тварини. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

8 травня,  у неділю жінок – мироносиць,  невідомі у селі Півче колишнього Здолбунівського раойну   обмалювали російською символікою Свято-Михайліську церкву. Напис віряни помітили перед богослужінням. Роповідають, що хтось вчинив такі дії під ранок, коли на дворі була роса, адже  фарба  на стіні розплилась і не засохла.

Настоятель храму протоієрей Михайло Дем’янчук про інцидент повідомив поліцію.

9 травня  у селі Дорогостаї колишнього Млиніського раойну  невідомі кров’ю тварин обілляли  подвір’я, огорожу, хрести та храм Спиридона Тримифутського.

Помітили скоєні безчинства  жителі села вранці.  Настоятель парафії ієрей  Олександр Ящук викликав правоохоронців.

Поліція сфотографувала та зафіксувала усі сліди наруги над храмом,  речовину бурого кольору взяла на експертизу.

Селяни кажуть, рідина, якої обілляли храм, схожа на кров свині.