ВІРЯНИ ТА СВЯЩЕННИКИ ЄПАРХІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ДОПОМАГАТИ ВІЙСЬКОВИМ І ВСІМ ПОТРЕБУЮЧИМ

Парафіяни та священники Рівненської єпархії УПЦ продовжують допомагати військовим і всім потребуючим. Готові страви, смаколики, маскувальні сітки відправили віряни Свято- Михайлівської парафії села Зоря та Свято- Георгієвської парафії Здолбунова у зону бойових дій та для нужденних. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархіі УПЦ.

Парафіяни Свято – Михайлівського храму села Зоря Рівненського району через волонтерів Зорянської ОТГ передали для українських воїнів 135 літрів вареників та 14 коробок з пирогами.

« В черговий раз нам спільними зусиллями вдалося за кілька днів наготувати страв, – зауважує протоієрей Валерій Капітанюк, настоятель храму. – Спасибі нашим невтомним кухаркам і усім небайдужим, хто долучається до добрих справ, задля перемоги».

З початку війни віряни Свято- Георгієвської парафії організувались у волонтерсьткий центр, який щоденно працює на базі місцевої школи.  Православні волонтери  збирають речі, харчові продукти, плетуть маскувальні сітки.

Минулого тижня на схід віряни знову відправили коробки зі смаколиками та сітку.

“Заплетена сітка з любов’ю, хай охороняє наших воїнів, а ми за них тут будемо молитись і працювати, щоб разом досягти бажаної перемоги”, – зауважує Інна Дворак, православна волонтерка.