У РІВНОМУ ПОПРОЩАЛИСЬ ІЗ ВОЇНОМ ОЛЕКСАНДРОМ БУБНОВИЧЕМ

У Рівному попрощалися із загиблим бійцем Олександром Бубновичем. Відспівали воїна у  церкві села Оржів священники УПЦ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської  єпархії УПЦ.

19 травня 2022 року у Свято-Преображенському храмі села Оржів  Рівненського раойну відспівали воїна Олександра Бубновича. Чин похорону очолив архимандрит Василь Ващик у співслужінні настоятеля церкви протоієрей Юрія Бізюка.

Олександр загинув 16 березня, йому було 26 років.

Від початку повномасштабного російського вторгнення Олександр воював на сході України. 16 березня він разом з побратимами загинув в автомобілі, в який з гранатомета влучили окупанти. Батьки воїна до останнього не вірили, що їхнього сина більше немає.

Олександр Бубнович був єдиною дитиною в сім’ї. Жив та навчався у Рівному. На нього чекала дівчина, з якою вони планували одружитися. Родина вирішила поховати воїна на кладовищі в селищі Оржів.