НА КОРЕЧЧИНІ СВЯЩЕННИКИ УПЦ ВІДСПІВАЛИ ВОЇНА ВАЛЕРІЯ ОСТАПЧУКА (фото)

Ще однієї непоправної втрати зазнала Кореччина. 14 травня 2022 року, внаслідок ворожого артобстрілу, на Донеччині загинув  житель  села Усті Валерій Леонідович Остапчук. Похоронили воїна у рідному селі на Березнівщині, чин відспівування звершили священники УПЦ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

У Корці із загиблим Валерієм Остапчуком  прощалися 24 травня. На майдані міста на колінах зустрічали труну із  Героєм жителі громади. Поминальну літію звершили: благочинний протоієрей Ярослав Воят та духовенство І-го Корецького благочиння.

По дорозі до Усті попрощатися із загиблим воїном виходили від старого до малого, останню путь встеляли квітами, а в храмах заупокійні дзвони сповіщали про втрату.

В Усті до домівки зійшлися рідні, односельці, друзі й побратими, аби віддати останню шану воїну.

Соборний чин відспівування полеглого Героя був звершений у храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Устя. Заупокійне богослужіння очолив благочинний протоієрей Ярослав Воят.

«Життя людини – дар Божий, і ніхто не має права людину його лишити. Бог дав нам життя, щоб ми творили добрі справи та прославляли Бога, молилися. Війна – це велике горе для кожної людини і всього живого на цій землі. Заповідь Божа говорить: «Не убий». Господь хоче, щоб люди жили у мирі. Але сьогодні ми прощаємось з Валерієм, який загинув на війні за нас, якому б ще жити і жити…» – зазначив отець Ярослав.

Поховали воїна на кладовищі у Маринині, що на Березнівщині, де уже спочиває його батько.

Родом Валерій із Маринина. В Усті прожив 10 років. Був дуже хорошою людиною, спокійною та врівноваженою, розповідають односельці. Ніколи нікому не відмовляв у допомозі. Отримавши 21 березня повістку, відразу вступив до лав Збройних Сил.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Царство Небесне і вічний спокій його душі.