У СВЯТО-КАТЕРИНІВСЬКІЙ ЦЕРКВІ ЗДОЛБУНОВА ВІДСПІВАЛИ ВОЇНА АРКАДІЯ РИБАКА

У Свято – Катеринівському храмі міста Здолбунова відспівали воїна Аркадія Рибака. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ. У загиблого залишилось троє дітей.

29 травня 2022 року Здолбунівщина проводила в останню путь Аркадія Рибака, котрий з перших днів війни став на захист своєї країни. Чин відспівування здійснив протоієрей Олександр Єгоров, секретар Рівненської єпархії УПЦ у співслужінні сященників із сусідніх парафій,  у Свято – Катеринівській церкві міста Здолбунова.

«Воїн Аркадій був хорошим чоловіком, люблячим батьком, доброю, чуйною людиною. Маючи страх Божий, разом з дружиною і трьома дітками відвідував Храм Божий. Коли почалася війна, одним з перших, взявши на це благословіння, став на захист кордонів нашої України», – зазначив отець Олександр.

Родом загиблий був із села Загороща колишнього Здолбунівського району, разом з дружиною виховував трьох дітей.

Нехай Господь упокоїть душу загиблого воїна Аркадія там, де праведні спочивають …Щирі співчуття родині.