У ХОРОВІ ПРИХИЛЬНИКИ ПЦУ ПІД ПРИВОДОМ МОЛИТВИ ЗА МИР ПРОВОКУЮТЬ МІЖКОНФЕСІЙНЕ ПРОТИСТОЯННЯ

У селі Хорів Острозької ОТГ прибічники ПЦУ  скликають усіх на молитву за мир. Віряни УПЦ побоюються, що це лише привід для чергового витка конфесійного протистояння. Адже напередодні влада громади ініціювала зустріч на якій община ПЦУ заявляла про наміри відібрати храм. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

17 червня влада Острозької ОТГ ініціювала круглий стіл за участі представників релігійних громад: УПЦ і ПЦУ, щодо церковного конфлікту навколо Петро – Павлівської церкви у селі Хорів.

Як розповідають учасники круглого столу, влада просила врегулювати питання мирним шляхом і дозволити новоутвореній общині ПЦУ здійснювати відправи у храмі. Представники ПЦУ наполегливо доводили, що у них на це є усі права.

«Новоутворена община ПЦУ виготовила документи обманним шляхом і віряни УПЦ доводитимуть це у суді. Оригінал статуту, протокол зборів релігійної громади УПЦ на яких рішення про вірність УПЦ було підтверджено, знаходяться у вірян УПЦ», – коментує протоієрей Василь Начев, прес-секретар Рівненської  єпархії УПЦ.

Прихильники ПЦУ на перемовинах також озвучували питання про чергову спробу силового захвату церкви, присутні правоохоронці  застерегли від таких дій і радили дочекатись рішень суду.

Однак вже сьогодні  вранці у соціальних мережах з‘явились оголошення в яких парафіяльна рада ПЦУ скликає усіх на молитву за мир.

Вірянам УПЦ добре відомі такі заклики, найчастіше такі молитви за мир закінчуються бійкою та різанням замків на дзверях храмів УПЦ.

Віряни УПЦ Петро- Павлівської церкви села Хорів просять молитв.