ПРАВОСЛАВНИЙ ТАБІР “БЛАГОВІСТ” ЗІБРАВ ДІТЕЙ У ДЕМИДІВЦІ

У Демидівці при Свято-Іоанно-Богословському  храмі УПЦ чотири дні працював дитячий православний табір “Благовіст” в якому відпочивали і розважались  37 дітей. Про це повідомляє пресслужба Рівенської єпархії, посилаючись на пресслужбу Млинівського благочиння.

З благословіння преосвященнійшого Пимена, єпископа Рівненського та Острозького, на території Свято-Іоанно-Богословського храму УПЦ смт. Демидівка у період з 14 по 18 червня працював православний дитячий табір «БЛАГОВІСТ». Цьогорічний захід був «денного формату», повідомляє пресслужба Млинівського благочиння,  діти зранку збиралася на лінійку, а ввечері поверталася до своїх домівок на ночівлю.

Протягом тижня учасники табору мали можливість активно та весело проводити час, кататися на веломобілях, скакати на батуті, змагатися за перемогу у квесті.

День починався із зарядки, а закінчувася бесідою із священником та вечірньою молитвою.

Діти відвідали Луцький  зоопарк, побували на атракціонах.

Організатор проведення православного дозвілля настоятель парафії та благочинний Млинівського благочиння протоієрей Василь Іванейко зазначає:

“Віримо, що нам вдалося хоч трішки відволікти дітей від гаджетів та вберегти від поганих вчинків”.