У БЛАГОВІЩЕНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ ВШАНУВАЛИ ІКОНУ БОГОРОДИЦІ «АНДРУСІЇВСЬКА ХЛІБНА»

У Благовіщенському жіночому монастирі вшанували  чудотворний образ Богоматері «Андрусіївська Хлібна». Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

30 липня, у день вшанування  чудотворного образу Божої Матері  «Андрусіївська Хлібна»,  богослужіння на подвір‘ї Андрусіївського Благовіщенського жіночого монастиря очолив єпископ Рівненський та Острозький Пимен у співслужінні прибулого на свято духовенства.

За богослужінням молились за мир в Україні, за українських воїнів, за людей доброї волі, за недужих, за тих, хто  перебуває  у тяжких обставинах, за усіх православних християн.

Після Євангелія владика звернувся зі словами проповіді до присутніх, розповів коротку історію знайдення ікони «Хлібної». Ця чудотворна ікона має три списки і являлась ікона Богородиці  в найнесподіваніших місцях людям, які потребували порятунку.

«Цей образ був  явленим у тяжкі часи ігумену Соловецького монастиря  Филипу, коли він ще був послушником. Відтоді братія обителі  ніколи не залишалася без хліба . Богородиця  завжди посилає свої ікони для укріплення, втіхи свого народу.  Все можливе для Пресвятої  Діви, бо вона Матір Творця світу, – зазначив владика. – У цій обителі чудотворну ікону «Андрусіївську Хлібну» написали рік тому і Пресвята Діва відтоді являє свої чудеса не для  того, щоб ми подивувалися, а для того, щоб утвердити нашу віру.»

Богослужбові піснеспіви за Літургією виконували два хори: камерний хор «Воскресіння» та хор Свято – Михайлівського храму села Зоря.

На завершення перед іконою «Андрусіївська Хлібна» був відслужений молебень та відбувся хресний хід до місця, де планують насельниці обителі збудувати собор.

Андрусіївський Благовіщенський жіночий монастир – найновіший монастир  Рівненської єпархії, заснований лише кілька років тому. Тут проживає і трудиться 10 насельниць. Примітно, що поки тут знаходиться єдина церква монастиря, яка побудована на джерелі, а місце для неї вибрала Пресвята  Богородиця, яка явилась монахині Павлі, а тепер ігумені новозбудованого монастиря.