ПРАВОСЛАВНИЙ ТАБІР У СЕЛІ ВЕРБА ЗІБРАВ 70 ДІТЕЙ

Православний табір у селі Верба Дубенського благочиння  зібрав 70 дітей. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

З благословіння єпископа Рівненського та  Острозького Пимена Свято-Троїцька парафія села Верба організувала  літній дитячий табір денного формату.

Відбувався захід два дні, за які у ньому взяло участь 70 дітей серед яких були діти переселені тимчасово зі сходу країни.

Ініціатор і організатор табору протоієрей Віталій Буга, настоятель Свято – Троїцької церкви у селі Верба, йому охоче зголосились допомогти священники з сусідніх парафій, православні волонтери і всі парафіяни, які пригощали учасників табору.

Впродовж двох днів діти максимально активно проводили час, брали участь у квестових іграх, у рукоділлі.

А так як табір проходив у дні святкування чергової річниці Хрещення Русі, то священники поговорили з дітьми на цю тему, зокрема розповіли про постать святителя Володимира Великого і про значення події Хрещення для  усіх поколінь русичів-українців.