ЄПИСКОП ПИМЕН, У ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ РІВНОАПОСТОЛЬНОЇ МАРІЇ МАГДАЛИНИ, ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ У ХРАМІ м.ДУБНО

Архієрей освятив розпис храму у Свято- Георгієвській церкві міста Дубно. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ
.

4 серпня 2022 року, в день пам’яті мироносиці Рівноапостольної Марії Магдалини, у Свято-Георгіївському храмі м. Дубно, єпископ Рівненський та Острозький Пимен звершив святкову Божественну літургію з нагоди відпусту храму та освятив новий розпис вівтарної частини церкви.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.