РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УПЦ СЕЛА ПОЧАПКИ МОЛИТОВНО ВІЗНАЧИЛА ВІДПУСТОВЕ СВЯТО

Релігійна громада УПЦ села Почапки, храм якої прихильники ПЦУ хочуть перевести у своє підпорядкування,  відсвяткувала відпустове свято. Богослужіння відбулося у церковній хатині. Про це повідомляє пресслужба Рівненської  єпархії УПЦ.

4 серпня, у день вшанування рівноапостольної Марії Магдалини, Хресто- Воздвиженська парафія села Почапки Острозького благочиння молитовно відзначила своє відпустове свято. Богослужіння  очолив протоієрей Олександр Максим‘юк, благочинний Острозького благочиння.

Підтримати релігійну громаду, яка вже другий місяць змушена молитися  у церковній хатині, приїхали священники із сусідніх парафій, паломники.

Богослужіння  відбулося у церковній хатині, неподалік церкви, яку опечатав староста села  після проведення зборів територіальної громади  з так званого переходу в ПЦУ.

Другий місяць релігійна  громада УПЦ продовжує жити своїм церковним життям, щонеділі та щосвята завершуючи богослужіння.

У той же час, новостворена громада ПЦУ, яка ініціювала опечатування церкви,  за період  міжконфесійного протистояння не звершила жодного богослужіння. Як розповідають у селі, був лише єдиний молебень за мир.

У день відпустового свята община ПЦУ теж не звершувала Літургії. Для молебню перед дверима церкви приїхали «священники ПЦУ», хористи із Острога.

Віряни УПЦ села Почапки відстоюватимуть своє право на храм у правовій площині. А поки молитимуться у церковній хатині.