З РАДИВИЛОВА ДО ПОЧАЄВА ВИРУШИВ ХРЕСНИЙ ХІД

З Радивилова до Почаєва вирушив Хресний хід, аби молитовно вшанувати образ Почаївської Божої Матері. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

4 серпня від храму на честь святого благовірного  князя Олександра Невського міста Радивилова вирушило близько 500 паломників до Свято- Успенської Почаївської Лаври.

Розпочалося піше паломництво з молебню перед початком доброї справи. Далі  хрестоходці, читаючи акафіст та співаючи церковні піснеспіви, вирушили у дорогу.

«Часи непрості, потребують  неустанної молитви. У дорозі будемо молитись, щоб настав мир у нашій країні, за всіх, хто потрапив у складні обставини через війну, за нужденних, хворих, за українських воїнів, – зазначив протоієрей В‘ячеслав Демчук, благочинний Радивилівського благочиння. – Бажаю, щоб впродовж усієї дороги Благодать Божа наповнювала серця хрестоходців».

У день вшанування ікони Почаєвської Божої Матері  хрестоходці планують взяти участь у святковій Літургії.