«ДЕРЕВО НЕ ПРИНЕСЛО ПЛОДУ», – ПРОКОМЕНТУВАВ ЗВІЛЬНЕННЯ КОНДРАЧУКА ЄПИСКОП ПИМЕН

Керуючий Рівненською єпархією УПЦ єпископ Пимен прокоментував звільнення з посади голови обласної ради  Сергія Кондрачука.

«Мене запитують, які  емоції, чи радію я через те, що звільнили Сергія Кондрачука? Навряд чи можна радіти, коли дерево не принесло плоду. Коли сад був вручений садівнику, а садівник, замість того, щоб з самої ранньої весни до пізньої  осені піклуватися про нього, милується вітром, який нищить і розгойдує дерева», –  сказав владика  Пимен.

Також ієрарх зауважив, що Сергій Кондрачук на посаду прийшов у надскладний для країни час і потрібно було об‘єднувати народ, вести його за собою, задля здобуття перемоги над ворогом, а не зіштовхувати лобами, що  ще більше загострювало й так непросту ситуацію в області, в країні.

«Російська експансія, занепад економіки, тисячі людей без житла, без робти – велике поле для діяльності на благо країни. Не виконане призначення, не виправдана довіра людей, тут варто тільки пошкодувати і молитися, щоб Господь показав пану Кондрачуку правильний шлях», – підсумував ієрарх.

Нагадаємо, 12 серпня на сесії  обласної ради  депутати спочатку висловили недовіру, а потім звільнили з посади голову обласної  ради Сергія Кондрачука

Переглядів: 351

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *