У ЗДОЛБУНОВІ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА ІГОРЯ СТАРКА

У Здолбунові попрощались із загиблим Ігорем  Старком. Відспівали воїна у Свято – Георгієвській церкві, прихожанином якої він був. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

12 серпня у Свято – Георгієвській церкві священники УПЦ відспівали воїна Ігоря Старка. Очолив чин похорону настоятель храму протоієрей Іоан Дубинецький, йому співслужив благочинний Здолбунівського благочиння та священники із сусідніх парафій.

Ігор Старко був прихожанином церкви, допомагав її будувати.

Все життя загиблий працював будівельником, коли ж розпочалась війна, одним з перших, 24 лютого,  пішов до військомату, а 26 лютого – вже був на фронті.

Друзі, сусіди пригадують загиблого воїна, як хорошого і люблячого чоловіка, котрий працював і трудився задля своїх трьох дітей і дружини, був відповідальним і дуже працьовитим.

Загинув Ігор Старко у своє День  народження 4 серпня, йому виповнилось 45 років.

«У Діяннях апостолів святий апостол говорить: «Для  мене життя – це Христос, а смерть – це скарб. Життя на землі є лише підготовка до життя вічного. Воїни, які покладають душу свою за ближніх своїх – стають у Вічності  воїнами небеснами,  охоронцями для  своєї родини. Ігор був достойною  людиною,  виховав чудових дітей, жив мирно і благополучно. Співчуття родині і велика подяка за сина, чоловіка, батька», – зазначив  у проповіді після похорону протоієрей Іоанн Дубинецький.