АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У ВАРКОВИЧАХ

Архієпископ Рівненський та Острозький  Пимен очолив літургію на честь престольного свята у селі Варковичі. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

21 вересня, у день Різдва Божої Матері, керуючий Рівненською єпархією звершив Божественну літургію у храмі на  честь Різдва Богородиці у селі  Варковичі Дубенського благочиння. Архієрею  співслужили  благочинні єпархії, священники.

У цьому році церква у Варковичах відзначає 30 літній ювілей відновлення  парафії. На початку 90-х років минулого століття храм відібрали прихильники  київського патріархату. Віряни УПЦ відбудували церкву зі старого радянського  магазину, який за свідченням очевидців, був збудований із цегли Хресто- Воздвиженського монастиря, заснованого Іовом Почаївським.

Архієпископ Пимен за сумлінні труди та з нагоди 30 літнього ювілею з дня священницької хіротонії нагородив протоієрея Віктора Павлюка, настоятеля Різдва – Богородичної церкви, орденом Пресвятої Богородиці Почаївської.

У слові проповіді ієрарх закликав вірян до усердної  молитви за українських воїнів, за мир в країні, попросив гуртуватися  навколо своєї церкви, підтримувати один одного в цей непростий час.