БЛАГОДІЙНІ ЯРМАРКИ ВІДБУЛИСЯ НА ПАРАФІЯХ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

благодійний ярмарок для зсу

Низка благодійних ярмарок відбулася у Рівненській єпархії УПЦ. Збирали  гроші для ЗСУ у Михайлівському храмі села Зоря, Катеринівській церкві  Здолбунова, у Воскресенському  кафедральному соборі Рівного та Борисо – Глібській церкві м. Рівного. Загалом  зібрали суму у розмірі 70 тисяч гривень. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ. 

Благодійні ярмарки у Рівненській  єпархії проходили з благословіння архієпископа Рівненського  та Острозького Пимена, у рамках акції «Дякуємо Богу! Молимось за  ЗСУ» присвяченої до Дня Захисника та Захисниць України. 

У  Воскресенському кафедральному соборі Рівного провели благодійний захід під назвою: “Дитяча молитва  лине до Бога” , який розпочався з благодійної ярмарки, а далі відбувся невеликий  концерт. 

Виступили:  архієрейський хор  “Воскресіння”, Павло Мищук з патріотичними народними піснями, священник Василій Грищенко та Іустинія Романюк. Дітей та дорослих розважали клоуни- волонтери «Айболит  і його друзі» . 

Під час заходу зібрали  майже 20 тисяч гривень.

У Михайлівському храмі села Зоря спільними зусиллями прихожан, місцевих підприємців, учнів та батьків недільної школи, організовано православний благодійний ярмарок для підтримки ЗСУ. 

Під час ярмарку було зібрано 21313 гривень. 

На території церкви також відбувся концерт дітей недільної  школи, дорослі хористи виконали багато українських пісень. Усіх присутніх пригощали стравами, приготованими на багатті.

20 тисяч гривень виручили на благодійній ярмарці, яку розгорнули на території Катеринівської церкви у Здолбунові. Прихожани храму продавали смаколики, виготовлені власноруч, зварений борщ, пампушки, дитячі малюнки.

Благодійний  захід  відбувся у Борисо – Глібській церкві Рівного. Діти недільної  школи заздалегідь напекли кексів, печива за яке виручили 7 тисяч гривень.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.