
В останню путь жителі Гощанської громади провели загиблого захисника Олега Овсійчука. Відспівали воїна священники УПЦ у Михайлівській церкві. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.
23 жовтня у Михайлівській церкві Гощанського Покровського жіночого монастиря відбувся похорон загиблого воїна Олега Овсійчука, який загинув. захищаючи сувернітет та цілісність нашої країни.
Чин похорону звершили священники УПЦ, після чого труну із загиблим доправили до села Горбів, де Олега Овсійчука поховали.
Попрощатись з воїном прийшли друзі, однокласники, бойові побратими, сусіди, родичі.
Про Олега розповідають, що був світлою людиною, хорошим сином та братом. Любив життя, ходив до храму.
Свій останній бій Герой прийняв 14 жовтня, в районі населеного пункту Єгорівка, Донецької області. Йому було 32 роки.
