У КОРЦІ ВІДБУДЕТЬСЯ КОНЦЕРТ ОЛЕКСАНДРА КЛИМЕНКА

У Корці відбудеться благодійний концерт переможця телевізійного проєкту “Голос країни” отця Олександра Клименка. Зібрані кошти передадуть для ЗСУ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

13 листопада 2022 року у Міському палаці культури міста Корця виступати отець Олександр Клименко. Разом з ним у заході братимуть участь відомі місцеві виконавці.

Закорема, пісні виконуватимуть Павло Міщук, Тетяна Паламарчук, Іоанна Дячук, Іван Кривоблоцький та інші.

Захід пройде під егідою церкви та в рамках акції “Дякуємо Богу! Молимось за ЗСУ”. Всі зібрані гроші підуть на потреби військових. Початок концерту 0 16.00.