ГОРОДОЦЬКИЙ МОНАСТИР ЗЕМЛЮ НЕ ПРИВЛАСНЮВАВ, ВІН їЇ ЗАРЕЄСТРУВАВ

Засоби  масової інформації готують серію матеріалів, які стосуються Городоцького Миколаївського жіночого монастиря. Не виключено неправдивих та провокативних. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ. 

9 листопада 2022 року на сторінках інтернет- видання «Горинь інфо», яке за неофіційною інформацією належить Кондрачука С.Ю. , з’явилась стаття про те, як Городоцький монастир хоче привласнити собі землю на якій він знаходиться. 

Тему підхопили телевізійники і в той же день на території Городоцького Миколаївського жіночого монастиря було помічено їх роботу. Пізніше журналісти Рівне 1 звернулись за офіційним коментарем до Рівненської єпархії. Команда 1+1, яку бачили монахині, за коментарями не зверталась.

Аби уникнути спекуляцій та маніпуляції на темі землі, яка не може згідно з охоронним договором, належати Городоцькому монастирю, Рівненська єпархія публікує офіційний коментар.

«Городоцький Свято – Миколаївський жіночий монастир Української Православної Церкви, така офіційна назва за статутом, зареєстрованим державним реєстратором. Кілька років тому представники монастиря розпочали виготовлення документів на землю, на якій обитель знаходиться. Мова йде не про виготовлення права власності, бо це заборонено законодавством України, адже територія монастиря – це охоронна зона, а лише документи на користування землею. Для цього зібрали погодження у всіх відповідних інстанціях: Городоцькій сільській раді, Рівненській районній адміністрації, архітектурі, погоджували з Рівне обленерго, газовою компанією і навіть свій підпис поставив керуючий Рівненською єпархією ПЦУ владика Іларіон, оскільки на території монастиря знаходиться релігійна громада ПЦУ, яка користується Миколаївською церквою.

Зібравши усі необхідні дозволи та погодження, представники монастиря подали документи на присвоєння земельній ділянці кадастрового номера. Реєстрація відбулася у Яворівському районі, тому що це екстериторіалка. Все законно.

Законні також усі об’єкти будівництва на території Городоцького монастиря та мають документальне підтвердження, внесене до реєстру».

Поділитися:

Читайте також

logo

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.

logo

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.