У ЧУДНИЦІ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УПЦ, В ЯКОЇ ЗАБРАЛИ  ХРАМ,  ВІДЗНАЧИЛА ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО

Сьоме престольне свято віряни УПЦ ЧУДНИЦІ відзначили у новій церкві, яку збудували після захвату їх храму прихильниками тодішнього київського патріархату. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ. 

10 листопада, у день пам‘яті великомучениці Параскеви П‘ятниці, парафія на честь святої у селі Чудниця Гощанського благочиння відзначила сьоме престольне свята у церкві, яку перебудували  із церковного будинку. 

Святкували спокійно та молитовно  у невеликій кількості. Підтримати вірян УПЦ Параскевської парафії  приїхало кілька священників із сусідніх населених пунктів. 

Нагадаємо, храм у релігійної  громади УПЦ села Чудниця рейдери київського патріархату відібрали 1 березня 2015 року. Відтоді віряни УПЦ перейшли молитися у церковну хату з якої згодом перебудували церкву. 

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.