БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ У СВЯТО-ПОКРОВСЬКОМУ ХРАМІ СЕЛА БОРЕМЕЦЬ

17 листопада 2022 року, архієпископ Рівненський та Острозький Пимен звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі с. Боремець Млинівського благочиння. Владиці співслужили священники з багатьох єпархій УПЦ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Храм у селі Боремець новозбудований. Три роки тому місцева меценатка Людмила Сергіївна Михальчук пожертвувала гроші на його будівництво. Архієпископ нагородив благодійницю орденом святого князя Констянтина Острозького.

Покровська парафія цього дня святкувала два ювілеї: 30 років з дня відновлення парафії після комуністичного режиму і три роки, як у новій церкві відбулась перша літургія. Храм УПЦ у 2019 році захопили прихильники ПЦУ.

Підтримати релігійну громаду та настоятеля приїхали священники з Володимир-Волинської, Тернопільської та Бориспільської єпархій.

Владика Пимен усім присутнім побажав миру, попросив молитись за українських воїнів, подякував за спільну молитву та гостинність.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.