ДВА ІЄРАРХИ ОЧОЛИЛИ БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО-ГЕОРГІЄВСЬКОМУ ПОДВОР‘Ї РІВНОГО

26 листопада 2022 року, в день пам’яті святителя Іоана Златоуста, в храмі великомученика Георгія Свято – Георгієвського подвор’я Рівного була звершена святкова Божественна літургія. Очолили богослужіння два ієрархи: архієпископ Баришівський Віктор, вікарій Київської митрополії та архієпископа Рівненський і Острозький Пимен. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Владикам співслужили священнки. За богослужінням молилася настоятелька Городоцького Миколаївського жіночого монастиря ігуменя Михаїла.

Богослужбові піснеспіви виконував хор сестер обителі.

За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Євангельського читання архієпископ Віктор звернувся до присутніх зі словами проповіді. Владика розповів про життя святителя Іоана Златоустого, пояснив чому його вважають вселенським учителем та хто нарік Іоанна Златоустом.

“Життя святителя було багатостраждальним, однак святитель повсякчас славив Бога. І сьогодні ми переживаємо непрості часи. Старше покоління невперше зустрілося з такими випробуванням. Інколи здається, що хрест цей вже не під силу нам, що Господь нас залишив. Та ні, Бог ніколи не лишає своє творіння, повсякчас дбає про кожного. І там, де людині не під силу, діє сила Христова”, – зазначив ієрарх.

По закінченні Літургії був звершений чин славління біля ікони святителя Іоанна Златоуста, після якого Владика Віктор передав всім благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Онуфрія для вірян Рівненської єпархії.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.