У ДАНИЧЕВІ В ОСТАННЮ ПУТЬ ПРОВЕЛИ ВОЇНА ДМИТРА ВАСИЛИШИНА

26 листопада у Параскевькому храмі села Даничева звершили чин відспівування загиблого воїна Дмитра ВАСИЛИШИНА. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Заупокійну службу звершили священники УПЦ на чолі з настоятелем церкви Олександром НОВАКОМ.

Попрощатись із загиблим Героєм прийшли багато людей, які знали та любили його, керівництво громади, духовенство, ігуменя монастиря святої праведної Анни м.Славути ЄВФИМІЯ та священник обителі отець Віталій ВАСИЛИШИН, брат загиблого.

Чин відспівування звершив отець Олександр НОВАК у співслужінні духовенства у Свято-Праскевському храмі.

«У війні з Росією ми втрачаємо найкращих наших синів. Це люблячий тато, син, внук, друг, хороший наш односельчанин. Сьогодні дуже важко з ним прощатися. Ще з вересня місяця ми всі переживали, молилися за здоров’я, адже знаємо, що в Бога нема мертвих, в Бога всі живі. Усім нам важко, але потрібно розуміти, що яке б не було зло, але добро неодмінного його переможе. Хай Господь упокоїть усіх, хто відійшов у вічність. Просімо Бога, щоб він дарував здоров’я усім нашим захисникам і щоб ми з вами неодмінно незабаром зібралися відслужити подячний молебень за нашу перемогу», – зазначив отець Олександр.

Дмитро народився 17 серпня 1986 р, проживав у Даничеві, закінчив місцеву школу, згодом у Корецькому ВПУ-24 здобув спеціальність тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, слюсаря з ремонту устаткування та сільськогосподарських машин. Після навчання служив в армії.

24 лютого одним з перших добровільно вступив до лав ЗСУ на захист рідної країни. Був простим, добрим, відважним хлопцем!

З 13 вересня вважався зниклим безвісти в районі населеного пункту Брускинського Херсонської області. А 25 листопада повернувся додому востаннє…

Поховали воїна на сільському кладовищі з військовими почестями, поряд з батьком.

Щирі співчуття рідним. Вічна і світла пам’ять нашому відважному Герою-захиснику, який віддав своє молоде життя за Україну. Царство Небесне…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.