ПРИТЧА ПО ОЛІВЕЦЬ

Перш ніж покласти олівець у коробку, майстер взяв його та відклав вбік. «Є п’ять речей, які ти маєш знати, — сказав він олівцю, — я відправлю тебе у світ, але пам’ятай ці просив правила та ніколи не забувай – тоді ти станеш найкращим олівцем, яким тільки можеш бути.

Перше: Ти зможеш зробити багато великих речей, але лише в тому випадку, якщо ти дозволиш комусь тримати тебе в своїй руці.

Друге: Ти переживатимеш болюче обточування час від часу, але це буде необхідним, щоб стати кращим олівцем.

Третє: Ти будеш здатний виправляти помилки, які ти робиш.

Четверте: Твоя найважливіша частина завжди буде знаходитися всередині тебе.

І п’яте: На якій би поверхні тебе не використовували, ти завжди маєш залишити свій слід. Незалежно від твого стану, ти маєш продовжувати писати».

Олівець зрозумів і пообіцяв пам’ятати це; він був переміщений до коробки.

І ти, друже, пам’ятай ці 5 правил, і ніколи не забувай їх!

Перше: Ти будеш здатний робити багато великих речей, але лише в тому випадку, якщо дозволиш Богові тримати тебе в Своєї руці та дозволиш іншим людям мати доступ до багатьох талантів, які ти маєш.

Друге: Ти переживатимеш болюче обточування час від часу, проходячи через різні проблеми. Але ти потребуватимеш цього, щоб стати сильнішою людиною.

Третє: Ти зможеш виправляти помилки, які ти зробив.

Четверте: Твоя найважливіша частина завжди буде знаходитися всередині тебе.

І п’яте: Скрізь, де б ти не йшов, ти маєш залишити свій слід. Незалежно від ситуації, ти маєш продовжувати служити Богу у всьому.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.