СБУ ПРОВОДИТЬ ОБШУКИ У ХРАМАХ ТА МОНАСТИРЯХ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

Служба безпеки України проводить обшуки у монастирях та храмах Рівненської єпархії УПЦ. СБУ називає ці дії контрозвідувальними безпековами заходами. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

2 грудня 2022 року близько 7 години ранку СБУ з обшуками прийшла до будинку, де знаходиться управління Рівненської єпархії, у Городоцький Миколаївський жіночий монастир, у Свято-Георгіївське подвір’я, у церкви: всіх Волинських Святих Рівного, Воскресенську Острога, Успенську села Глинськ.

На своїй особистій сторінці у Фейсбук СБУ зазначає:

“Ці заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією – в межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

Зокрема, враховуючи збройну агресію рф, зростає ризик вчинення терористичних актів, диверсій, захоплення заручників, особливо в місцях великого скупчення громадян.

Тож вказані заходи проводяться для:

– недопущення використання релігійних громад в якості осередку «русского міра»;

– перевірки даних про використання приміщень монастирів для переховування диверсійно-розвідувальних груп, іноземних громадян, зберігання зброї тощо;

– убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.

За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці:

– проводять огляд вказаних території та приміщень з метою виявлення заборонених до обігу предметів;

– здійснюють перевірку осіб на предмет їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України.”

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.