ОДИН РІК ХРАМУ У РАДИВИЛОВІ. АРХІЄРЕЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ

З нагоди престольного свята та однієї річниці Введенської церкви у Радивилові керуючий Рівненською єпархією очолив святкове богослужіння. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

4 грудня 2022 року, у Неділю 25-ту після П’ятидесятниці та свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, архієпископ Рівненський та Острозький Пимен звершив Божественну Літургію в день престольного свята у Введенському храмі Радивилова. За блгослужінням владиці співслужило духовенство Рдивилівського благочиння та молилось багато вірян.

Церкву у Радивилові, зусиллями релігійної громади, будували кілька років, освятили у минулому, тож цьогоріч святкують перший ювілей храму. За свідченням місцевих жителів, храм збудований замість розбитого німцями у роки Другої світової війни.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

У слові до вірян архієпископ Пимен традиційно розповів про свято, про значення храму у житті Божої Матері, яку ввели зі всіма почестями до нього у трирічному віці. Провів паралель із сучасними християнами та як змінилось їхнє життя при церкві. Також владика не оминув тему війни, зазначив, що її треба вистояти і об‘єднатись, задля досягнення перемоги. Архіпастир побажав усім пристунім кріпості духовної та тілесної, стійкості у вірі та правді.

Церковну нагороду- носити подвійний орар, архієпископ Пимен благословив клірику Введенської церкви диякону Даниїлу.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.