У РІВНОМУ ПОПРОЩАЛИСЬ ІЗ ЗАГИБЛИМ ВОЇНОМ АНДРІЄМ КАРАНЮКОМ

11 грудня 2022 року у храмі Всіх Волинських святих Рівного відспівали загиблого воїна Андрія Каранюка. Чин похорону очолив архієпископ Рівненський та Острозький Пимен. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Відспівували воїна соборно священники із храмів Рівного. Труну із тілом загиблого у храм Всіх Волинських святих привезли напередодні ввечері, а вранці молились за вбитого воїна на ранній Божественній літургії.

Андрій Каранюк народився в Оржеві. Навчався у 10 школі Рівного, а за тим вступив до Національного університету водного господарства та природокористування, де здобував фах будівельника.

“Він був насправді золотою дитиною. Не пив, не курив, займався спортом. Дуже любив футбол. Із юнацьких років грав,” – розповів тато Героя Віктор.

Андрій був вихованцем ДЮСШ Верес. Із командою в юнацькому віці грав в ДЮФЛ України. Також виступав за команди Рівненського району: ФК “Сатурн” (Дядьковичі), ФК “Будмаркет Маяк” (Колоденка), ФК “Омелянець” (Велика Омеляна).

“Він був насправді настільки стриманим, позитивним, ніколи не сердився, слова поганого не скаже. Хлопці, які грали з ним у футбол, розповідали, що під час матчу від Андрія жодної лайки не почуєш, хоч як би жорстко не діяли проти нього. Завжди спокійний, усміхнений, таких більше немає,” – пригадують брат Героя Павло та його дружина Аліна.

Коли ж в країні розпочалась повномасштабна війна, Андрій пішов добровольцем в армію.

“Це треба зупинити! Треба, щоб діти росли в мирі. Хто як не як? Я ж захищаю свою країну!” – говорив Андрій рідним. А коли приїхав у відпустку, зізнавався, що саме у війську по-справжньому знайшов себе.

На війні Андрій зустрів дівчину, яку покохав всім серцем. Рідні розповідають, що вони були невимовно щасливими.

Солдат Андрій Каранюк загинув 3 грудня від отриманих поранень не сумісних з життям під час виконання бойових завдань на Луганщині. 12 грудня йому мало виповнитися 29 років…

Поховали Андрія на кладовищі “Нове” у Рівному.

Архієпископ Пимен, усе духовенство Воскресенського собору, працівницею якого є мама загиблого, висловлює щирі співчуття родині Каранюк…Вічна пам‘ять Герою…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.