ЧАС ВИПРОБУВАНЬ

«Стало темно, а Ісус не приходив до них» (Ін. 6:17)

У ранній молодості ми дратуємося та нарікаємо при появі найменшої хмаринки на нашому горизонті. Нам хотілося б, щоб сонце ніколи не переставало світити, щоб шлях наш був усіяний квітами, щоб навколо нас безперервно лунав безтурботний сміх та радісні пісні.

Але з роками ми більш схильні шукати заспокійливу тишу сутінків, що насувається, хоча нас все ще страшать нічні тіні, в яких ми бачимо щось таємниче.

Учні Христові теж не могли позбутися гнітючого почуття страху. За розвитком вони були ще дітьми, на яких часто находив страх самотності, коли Ісус не приходив до них.

Кожен із нас має пройти через такий час випробування. Сумне почуття самотності рано чи пізно опановує і нас. Бурхливі хвилі нестримним потоком забирають наш бідний човник, розбивають і кидають його на всі боки. Керма вже немає, трепет і жах охоплюють нас, побачивши нічну темряву, що насувається.

Але заспокойтесь! Господь наближається до нас по хвилях, незважаючи на бурхливий вітер! Над ревом бурі, що вибухнула, лунає Його голос: «Не бійтеся, це Я!»

Страх наш зникне, коли ми пізнаємо Його голос – і стане велика тиша в нашому серці.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556