ПРИТЧА. ТРИ ЗАГАДКИ

Один цар сказав своєму мудрецю: «Мудрець, ти маєш розгадати три запитання. Розгадаєш – озолочу. Ні, так і голова з плечей!”

А питання були такі: Який час найважливіший ? Яка людина найкраща? І яка справа найголовніша справа? Для відповіді цар дав мудрецю три дні.

Пішов мудрець. Думав, думав, ні до чого не придумав. Йде плаче. Голову шкода! Проходить полем, на якому дівчинка пасла гусей. Та в нього й питає: «Чого плачеш, старче?». Він розповів про свій смуток.

А дівчинка йому відповідає: «То це ж проста загадка! Найважливіший час – це ЗАРАЗ. Бо минуле вже полетіло, а майбутнє ще не настало. Найкраща людина, це та, котра ЗАРАЗ знаходиться поряд зі мною. Адже вона може піти, і я її ніколи більше не побачу. А найголовніша справа та, яку я ЗАРАЗ зроблю для людини, котра знаходиться поряд зі мною».

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.