30 мЛН гРН, 180 тОНН гУМАНІТАРНОЇ дОПОМОГИ, 80 аВТО — дОПОМОГА ЦЕРКВИ ЗСУ у 2022 рОЦІ

Українська Православна Церква у минулому 2022 році, розділяючи скорботи свого народу з першого дня війни, одним зі своїх пріоритетів назвала всебічну допомогу всім людям незалежно від їх віросповідання. Значну частину такої допомоги було надано військовим. Про це йдеться у Підсумках Священного Синоду, який відбувся 2022 року, повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ, посилаючись на Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Збройним Силам України та бійцям Територіальної оборони було передано понад 180 тон гуманітарної допомоги. Крім того, пораненим військовослужбовцям було надано медичну допомогу на суму майже 4 мільйони гривень. Архієреї, духовенство, студенти духовних шкіл та миряни регулярно здають кров для поранених і постраждалих», — йдеться у повідомленні.

Окрім того, зазначається, що для наших захисників було закуплено та передано 80 автомобілів.

«Загальна сума допомоги для ЗСУ складає майже 30 мільйонів гривень. Звісно, це ще далеко не вся допомога, яку щодня надає Українська Православна Церква нашим захисникам та постраждалим мирним жителям», — інформує Священний Синод УПЦ.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.