ВІРЯНИ ІВАЧКОВА, ПІСЛЯ ЗАХВАТУ ЇХ ЦЕРКВИ ПРИБІЧНИКАМИ ПЦУ, МОЛИЛИСЯ У ВІДПУСТОВЕ СВЯТО в СІЛЬСЬКІЙ ХАТИНІ

Різдво – Богородична парафія УПЦ села і Івачків Здолбунівського благочиння відзначила відпустове свято. Богослужіння відбулося у сільській хатині, яку обладнали під храм після того, як прихильники ПЦУ захопили їх церкву. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ. 

 22 грудня, в день зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, в селі Івачків відбулося святкове богослужіння. Молилися вірники у пристосованому приміщенні.  Богослужіння очолив благочинний Здолбунівського благочиння протоірей Юрій Шевчук у співслужінні священників із сусідніх парафій. 

«Церква стоїть на міцному фундаменті який заклав Господь наш Іісус Христос, кожен з святих долучався до його будівництва. Хтось  молитвою, постом, хтось духовними подвигами в пустелі, а хтось і проливав кров. Ви також долучилися до його будівництва – залишилися вірними Христу, не зрадили свою матір Церкву та зміцнили його ще й своєю любов’ю до тих, хто не пустив вас до храму» – зазначив протоієрей Василь Начев, керівник відділу з міжконфесійного протистояння при Рівненській єпархії УПЦ.

 Нагадаємо, що міжконфесійний конфлікт навколо Різдва -Богородичної церкви села Івачків розпочався весною цього року. 11 вересня 2022 року Різдво- Богородичний храм в селі Івачків був опечатаний з умовою, що до рішення суду жодна з громад не служитиме в храмі. Але прихильники  ПЦУ, порушивши домовленості, 14 жовтня зрізали замки та зайшли в храм. Відтоді віряни УПЦ молилися біля поклонного хреста, що навпроти церкви, а згодом обладнали тимчасовий храм у сільській хаті.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.