У КНЯГИНИНІ ПРИХИЛЬНИКИ ПЦУ ЗАХОПИЛИ ХРАМ УПЦ

Хресто-Воздвиженську церкву села Княгинин Дубенського благочиння захопили прихильники ПЦУ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Рейдерське захоплення відбулося вранці 24 грудня. Як розповідають очевидці, до храму з‘їхалось багато людей із сусідніх населених пунктів, без перешкод зірвали замки та увійшли у церкву, наче на богослужіння.

Ніяких правових документів, які б засвідчили право володіння релігійною спорудою у прибічників ПЦУ немає, адже пройшло лише 7 днів з часу проведення так званих зборів з переходу. За цей термін виготовити право власності на храм неможливо.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556