БОГОСЛУЖІННЯ У ДЕНЬ ПАМ‘ЯТІ СВЯТИТЕЛЯ СПИРИДОНА ТРИМИФУНТСЬКОГО

25 грудня 2022 року, у Неділю 28-му після П’ятидесятниці, день пам’яті святителя Спиридона Тримифунтського чудотворця, архієпископ Рівненський та Острозький Пимен звершив ранню Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі Рівного. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Православний світ завжди урочисто вшановує пам’ять святителя Спиридона Тримифунтського чудотворця, адже саме він у складні часи єресей і розколів наочно стверджував Єдність у Святій Трійці.

За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.