У СЕЛІ МАЛІ ДОРОГОСТАЇ ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРШИЙ ЮВІЛЕЙ НОВОЗБУДОВАНОЇ ЦЕРКВИ

У селі Малі Дорогостаї відзначили перший ювілей освячення церкви, яку збудували замість захопленої прихильниками ПЦУ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

25 грудня 2022 року першу річницю з дня освячення храму відзначила парафія святителя Спиридона Тримифунтського у селі Малі Дорогостаї Млинівського благочиння. Святкове богослужіння очолив секретар Рівненської єпархії протоієрей Віктор Земляний у співслужінні духовенства.

У слові проповіді секретар пояснив зміст притчі про званних на весільну трапезу, розповів про сучасний стан Православ’я в Україні, закликав богомольців залишатися вірними Христовій Церкві та спільними зусиллями наближати перемогу у війні.

Після закінчення богослужіння отець Віктор передав присутнім благословіння архієпископа Рівненського та Острозького Пимена та вручив пам’ятні грамоти активним трудівникам-прихожанам храму.

У відповідь настоятель парафії протоієрей Олександр Ящук висловив слова вдячності прибулому духовенству та всім присутнім.

Завершилося святкування спільною трапезою.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556