БАРМАЦЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА У ВІЧНІСТЬ ВОЇНА АНДРІЯ ЯРОШИКА

27 грудня 2022 року у Іоанно-Богословській церкві села Бармаки Рівненського Північного благочиння відспівали загиблого воїна , прихожанина храму Андрія Ярошика, який віддав своє життя за свободу та незалежність України в боротьбі із російськими окупантами. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Чин похорону звершили священники УПЦ.

Попрощатися з Героєм та провести його в останню дорогу прийшли односельчани, родичі, військові побратими, друзі, всі, хто знав Андрія.

Настоятель храму архімандрит Василій Ващик, благочинний Рівненського Північного благочиння розповів, що Андрій був хорошим прихожанином храму, дуже любив свою церкву, брав активну участь у житті храму. Не дивлячись на свою зайнятість, завжди знаходив час прийти на богослужіння і разом зі всіма помолитися.

У перші дні повномасштабної війни Андрій Ярошик пішов добровольцем захищати рідню землю від російських окупантів. 

Служив у військовій частині А1736 водієм 2 зенітно-ракетного відділення зенітного ракетного взводу першого стрілецького батальйону.

Загинув воїн на 48 році життя 12 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі РОП «БРАМА» н.п. Бахмут, Донецької області, отримавши поранення, несумісні з життям.

Гідно пройшов солдат свій бойовий шлях: і кордон Придністров’я , і вогняні дороги Миколаївщини та Херсонщини, і пекло Бахмута…

У Андрія Ярошика залишилася дружина Олена, сини Олександр, який теж воїн, та Ілля, маленькі внуки: Меланія, Матвій і Ангеліна .

Щирі співчуття рідним… Царство Небесне Воїну …

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.