У КОЗЛИНІ ПОХОВАЛИ СВЯЩЕННИКА РОМАНА ГОРОБЦЯ

27 грудня 2022 року у Козлині відспівали настоятеля Воскресенської церкви протоієрея Романа Горобця. Попрощатись зі священником прийшли сотні вірян. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Божественну літургію і чин похорону очолив архієпископ Рівненський та Острозький Пимен у співслужінні 50 священників, дияконів.

У слові проповіді владика наголосив на важливості земної місії людини, адже все що заробила у цьому світі душа, з тим і предстане перед Царем Небесним.

” У Євангелії є такі слова: “Прийдіть, благословенні Мого Отця, успадкуйте Царство, приготоване вам від заснування світу”. Приходить такий час, коли людина йде предстати перед Богом. Людина приносить весь багаж, який зібрала за все своє життя. І якщо людина жила достойно, то багаж цей неважкий, він покриває всі земні недоліки людські. Я сьогодні хочу щиро вірити, що душа отця Романа предстане перед Богом і йому буде чим покрити земні недоліки його”, – зауважив владика Пимен.

Прощатись зі священником прийшло сотні вірян, його паства та жителі із сусідніх населених пунктів, багато молоді, дітей. Люди зі сльозами на очах проводили свого пастиря, який опікувався ними двадцять шість років.

За своє пастирське служіння отець Роман налагодив роботу з молоддю та дітьми на парафії. У нього на богослужіннях завжди був повний вівтар паламарів різного віку.

Прихожани розповідають, що вмів батюшка знайти підхід до кожного, вмів порадити, підтримати, зрозуміти. Був вимогливим до себе у богослужіннях і до людей. Запровадив традицію хрестоходіння навколо села з молитвою, сам жив з Христом і людей вчив цьому.

За заслуги перед церквою протоієрей Роман Горобець був нагороджений двома хрестами.

Поховали священника на території Воскресенської церкви у Козлині.

Душа его во благих водвориться, и память його в род и род…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.