У РІВНОМУ ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ СЕРГІЯ САЛО ПРОВЕЛИ У ВІЧНІСТЬ

30 грудня 2022 року у Георгієвському повор‘ї Рівногоі відспівували загиблого воїна Сергія Сало. Чин поховання очолив архієпископ Рівненський та Острозький Пимен у співслужінні кліриків монастиря та духовенства парафій Рівного. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Після чину поховання владика Пимен в своєму слові наголосив на жертовному служінні загиблого воїна:

“Сьогодні ми дякуємо воїну Сергію за те, що він не пошкодував свого життя для того, щоб життя з вами мали ми, не вагався ні хвилини, а сповна виконав заповідь любові до ближнього”.

Владика закликав всіх до молитви за упокій душі новопреставленного воїна Сергія.

44-річний Сергій Сало – корінний рівнянин. У 2018 році добровольцем вирушив у зону АТО, а 25 лютого 2022 року, не чекаючи на виклик, знову пішов до військомату. Загиблий герой служив під Бахмутом, пізніше його підрозділ було переведено на Харківщину. Саме там у Куп’янському районі 22 грудня зупинилося серця Сергія. В покійного залишилися дружина, син донька і батьки.

Щирі співчуття родині..Вічна пам‘ять Герою…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.