СВЯЩЕННИКИ УПЦ ЗВЕРШИЛИ ЧИН ПОХОРОНУ ВОЇНА СЕРГІЯ ЯНЦЯ

31 грудня 2022 року у Корецькій громаді в останню дорогу провели воїна Сергія ЯНЦЯ. Чин відспівування полеглого Героя у Сергіївському храмі Корця звершив благочинний І-го Корецького благочиння протоієрей Андрій Дячек у співслужінні духовенства. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

«Сьогодні ми молимося за новопреставленого воїна Сергія, який, не жаліючи свого життя, виконав одну із найголовніших заповідей Спасителя: «Нема більшого тої любові, хто душу свою положить за ближнього свого». Новопреставлений воїн Сергій мав міцну віру в Бога, любив Його всім своїм серцем, а люблячи Бога, він любив свого ближнього і свою Батьківщину. Тому, коли ворог напав на нашу країну, він без вагань став на її захист і до останнього подиху був вірний військовій присязі. Він загинув за всіх нас, щоб ми тут жили у мирі і спокої. Наш обов’язок – підносити молитви за упокій його душі не тільки сьогодні. Кожного дня ми повинні молитися за тих, хто за нас віддав своє життя», – зазначив отець Андрій.

Поховали воїна з військовими почестями на кладовищі біля церкви.

Сергій Володимирович ЯНЕЦЬ народився 20 серпня 1976 році у Корці. Закінчив Корецьку ЗОШ №1, потім навчався у Березнівському лісовому коледжі, із якого був призваний на військову службу. Служив у Білій Церкві. Був учасником Революції Гідності, після кривавих подій на Майдані вступив у батальйон імені генерала Кульчицького та у його лавах боровся за незалежність та суверенітет України у зоні АТО. З початком повномасштабного російського вторгнення продовжив захищати Україну від загарбників. Загинув 26 грудня під час мінометного обстрілу у районі Бахмута. Через кілька днів мала відбутися ротація…

Він завжди повертався до рідного батьківського порогу, проте цього разу – востаннє…

Вічна пам’ять…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.