ВІРЯНИ УПЦ СЕЛА ПОВЧА РОЗПОЧАЛИ БУДІВНИЦТВО ЦЕРКВИ, ЗАМІСТЬ ЗАХОПЛЕНОЇ ПРИХИЛЬНИКАМИ ПЦУ

У селі Повча Дубенського благочиння релігійна громада УПЦ Троїцької парафії розпочала будівництво нової церкви, замість захопленої прихильниками ПЦУ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Як розповідають віряни, ще до морозів їм вдалося закупити та звезти усі необхідні будівельні матерали, вирити рови під фундамент та виставити арматуру.

Земельну ділянку на будівництво церкви пожертвував прихожанин.

Віряни УПЦ села Поча просять молитв, аби Господь сподобив звести храм.

Нагадаємо, що Троїцьку церкву у Повчі рейдери ПЦУ силоміць відбрали у 2019 році. Відтоді віряни УПЦ молились у церковній хатині, яку тепер община ПЦУ вимагає віддати.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556