ДРУЖИНА ВОЇНА : “НА ВІЙНІ НЕМАЄ СВІЙ – ЧУЖИЙ”, НА ВІЙНІ НЕ ДИВЛЯТЬСЯ ХТО В ЯКУ ЦЕРКВУ ХОДИТЬ”

Дружина військовослужбовця з Рівного, вірянка УПЦ Петро-Павлівської церкви Юлія Герасмчук розповіла про те, як переживає війну та розлуку з чоловіком, який боронить Україну від російського окупанта у найзапекліших точках бойових дій. Також наголосила, що лише завдяки молитві вдається триматись, вірити та сподіватись на швидке повернення українських воїнів живими додому.

“Чоловік не виходив чотири дні на зв‘язок, я вже думала, що прийдеться телефонувати до військових та подавати його у розшук. Я ніч не спала, переживала, бо це мій чоловік. Я як могла, так молилась Богу і коли втратила віру, думала все, я просто їду в маршрутці, кажу: “Божа Матір, допоможи!” Приходить смс: “Все добре, я сплю”. Вірте Богові, просіть у Божої Матері. І Господь вас ніколи не оставить. На війні немає свій – чужий, на війні є прості православні хлопці, які хочуть жити та живими повернуться до своїх жінок. Я хочу, щоб ви далі, не зважаючи на жодні обставини, продовжували ходити до храмів, молитися, сповідатися і не зраджувати своїй вірі – це дуже важливо для наших солдатів. Тому що там, на фронті, хлопці протосо стоять пліч- о- пліч один з одним. Вони не дивляться там, хто в яку церкву ходить.”

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.