АРХІЄПИСКОП ПИМЕН ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ У МЕЖИРИЦЬКОМУ МОНАСТИРІ

8 січня 2023 року, у Неділю після Різдва Христового, у день пам‘яті Собору Пресвятої Богородиці, керуючий Рівненською єпархією УПЦ очолив святкову Божественну літургію у Межирицькому Троїцькому чоловічому монастирі. Про це повіломляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Архієрею спіслужили настотель монастиря архімандрид Федор (Мельничук), секретар Рівненської єпархії УПЦ протоієрей Віктор Земляний, духовенство монастиря.

Під час богослужіння архієпископ у сан диякона рукопоклав Івана Царука, прихожанина Воскресенської парафії Острога.

Після богослужіння владика Пимен привітав усіх з Різдвом Христовим, побажав добра та злагоди, миру.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556