ВЛАДИКА ПИМЕН ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ У РІДНОМУ СЕЛІ

8 січня 2023 року, напередодні дня пам‘яті першомученика і архідиякона Стефана, архієпископ Рівненський та Острозький Пимен звершив вечрінє богослужіння у храмі Антонія і Феодосія Печерських у селі Ганнівка Корецького благочиння. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Владиці співслужили благочинний Корецького благочиння протоірей Андрій Дячек, настоятель храму протоієрей Ігор Власюк, прибуле духовенство.

Прикрашав своїм співом святкову службу архієреський хор “Воскресіння” під керівництвом Олександра Одинця.

Зі словами вітання та проповіді звернувся святитель до прихожан храму, своїх односельчан і побажав миру та радості, які походять від Бога.

“Цього року ми святкуємо Різдво, коли в країні йде війна, можливо, це не дає нам святкувати повною радістю, але Різдво Хртстове дає нам надію на досягнення миру, на спасіння кожної душі. Головне не забувати пр сенс свята та задля чого народився Спаситель світу”, – заувадив владика Пимен.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.