АРХІЄПИСКОП ОЧОЛИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОГОРОДИЦІ “СКОРОПОСЛУШНИЦЯ”

10 січня 2023 року архієпископ Рівненський та Острозький Пимен очолив богослужіння у Георгієвському подвор‘ї Рівного. Цього дня десять років тому в обитель принесли ікону Божої Матері “Скоропослушниця”. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після євангелького слова архієпископ Пимен звернувся до вірян зі словом проповіді. Владика підкреслив силу заступництва і швидку поміч Пресвятої Богородиці.

“”Скоропослушницею” Божа Мати називається тому, що чує усі потреби, прохання людей та швидко виконує їх, не розділяючи нікого на своїх чи чужих, – зазначив ієрарх – Дуже часто навіть люди, які не знають віри, люди, які довгий час вважали себе атеїстами, вони отримують просиме від Приснодіви Богородиці”.

Після закінчення богослужіння було звершено чин славління біля образу Богородиці “Скоропослушниця”.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.