АРХІЄРЕЙ ОЧОЛИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ НАПЕРЕДОДНІ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ “СКОРОПОСЛУШНИЦЯ”

9 січня 2023 року напередодні свята на честь Пречистого Образу Пресвятої Богородиці “Скоропослушниця” у Георгієвському подвор‘ї Рівного архієпископ Рівненський та Острозький Пимен звершив всенічне бдіння з акафістом до Пресвятої Богородиці. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Владиці співслужили клірики обителі та гості монастиря в священному сані.

Ікона Божої Матері «Скоропослушниця» особливо допомогає при зціленні від падучої хвороби і біснування, сліпоти.

У 1664 році трапезарь монастиря Дохіар на Афоні Ніл, проходячи в нічний час в трапезну із засвіченою лучиною, почув від образу Богородиці, що стояв над дверима, голос, який закликав його надалі тут не ходити, не коптити ікону. Чернець подумав, що це жарт когось із братії та знехтував знаменням та продовжував ходити в трапезну з лучиною, що коптила. Раптово він осліп. У гіркому розкаянні молився Ніл перед іконою Божої Матері, благаючи про прощення. І знов почув дивний голос, що сповіщав про прощення та повернення зору. Про це Богородиця наказала сповістити всій братії:

“Відтепер ця ікона Моя буде називатись «Скоропослушницею«», тому що швидко всім, притікаючим до неї, виявлятиме милість та виконання прохань”.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.