В ОСТРОЗІ ПРОВЕЛИ У ВІЧНІСТЬ ВОЇНА ОЛЕКСАНДРА МОКРИЦЬКОГО

У Богоявленському соборі Острога попрощались із прихожанином, захисником України 35-річним Олександром Мокрицьким. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

10 січня 2023 року у Богоявленському кафедральному соборі Острога здійснили чин похорону над загиблим воїном Олександром Мокрицьким. Очолив заупокійне богослужіння благочинний Острозького благочиння протоієрей Олександр Максимюк у співслужінні духовенства із сусідніх парафій. На похороні був присутній швагро загиблого протоієрей Борис Цимбалюк, клірик Сарненської єпархії УПЦ.

Життя воїна Олександра обірвалось 3 січня 2023 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Соледар Донецької області.

Олександр Мокрицький був вірянином УПЦ, прихожанином Богоявленського собору. Острожани згадуть його, як розважливого та справедливого чоловіка, завжди стриманого та привітного.

Мама загиблого зі сльозами на очах розповідає, що коли синові прийшла повістка, він не хвилини не вагався, сам був переконаний у тому, що треба йти захищати країну та переконав рідних у правильності його дій.

Поховали Захисника в Острозі на алеї героїв.

Нехай Господь прийме душу новопреставленого воїна Олександра в оселях праведників….Вічна пам‘ять..

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.