ГРОШІ ДЛЯ ВОЇНІВ-ОДНОСЕЛЬЧАН ЗІБРАЛИ ПАРАФІЇ УПЦ У БІЛАШЕВІ ТА НОВІЙ МОЩАНИЦІ

34 тисячі гривень у Білашеві та 14 тисяч гривень у Новій Мощаниці зібрали віряни УПЦ для воїнів – односельчан, котрі боронять Україну у найзапекліших точках бойових дій. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Віряни Різдва – Богородичної парафії села Білашів Здолбунівського благочиння з благословіння настоятеля колядували на потреби ЗСУ. Зібрали 34000 грн, які передали для родин воїнів – односельчан. Захисники несуть службу на передовій, кошти, зазначили, витратять для придбання необхідних речей.

До настоятеля Різдва – Богородичного храму Нова Мощаниця Здолбунівського благочиння протоієрея Ігора Гнатишина звернувся воїн, котрий приїхав на кілька днів відпустки додому. Захисник вивозить поранених та вбитих із поля бою під Бахмутом. Автомобіль на якому він це робить зазнає регулярних обстрілів та потребує ремонту. Священник озвучив проблему у храмі, віряни відгукнулись та зібрали 14 тисяч гривень.

Нехай Христос, народжений у Віфлиємській печері, благословляє та захищає усіх наших мужніх та сильних Захисників!

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.