ОЛІМПІАДА НЕДІЛЬНИХ ШКІЛ “ЗНАВЦІ БІБЛІЇ”

 Млинівське благочиння провело олімпіаду “Знавці Біблії” для учасників недільних шкіл. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

15 січня 2023 року з благословіння архієпископа Рівненського та Острозького Пимена у приміщенні недільної школи Іоанно-Богословської церкви селища Демидівка Млинівського благочиння відбулася олімпіада “Знавці Біблії”.

У заході взяло участь 16 дітей з п‘яти недільних шкіл Млинівського благочиння.

У якості нагороди найкмітливіші учасники отримали пам’ятні грамоти, та грошрве заохочення: за І місце – 1000 грн, за ІІ – 500 грн, за ІІІ – 200 грн (зайняли дві дитини). Усі інші у якості приємного бонусу повезли додому солодкі подарунки.

“Сподіваємось, що подібні заходи спонукатимуть дітей до навчання, та пізнання Біблійних істин”, – зазначили на сайті Млинівського благочиння.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.