АРХІЄПИСКОП ЗВЕРШИВ ЛІТУРГІЮ У ВОСКРЕСЕНСЬКОМУ СОБОРІ РІВНОГО ТА ОСВЯТИВ ВОДУ

19 січня 2023 року, у день Хрещення Господнього, архієпископ Рівненський та Острозький Пимен звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Рівного. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Зі словами проповіді владика звернувся до усіх присутніх, розповів про значення Богоявлення у житті кожного християнина та про те, що Господь Ісус Христос, як і при своєму народженні, смиренно та спокійно прийшов у світ, так і при хрещенні, тихо прийшов у пустелю до річки Йордан, смиренно схиливши голову перед Іоаном Предтечею та просячи хрещення.

“І Господь був охрещений Іоаном. Занурившись у річку Йордан, Христос започаткував Своє служіння, давши силу водам омивати гріхи людські в таємниці Хрещення, приготувавши людей до майбутнього Царства і покаяння. «Покайтеся, бо наблизилося царство небесне» (Матв. 4, 17), – такими словами Христос почав Свою проповідь”, – зазначив святитель.

Після літургії архієпископ по традиції здійснив чин освячення води.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.