АРХІЄПИСКОП ПИМЕН ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ У ЦЕРКВІ СЕЛА КОЛОДЕНКА

У 32 -гу Неділю після П‘ятидесятниці, після Богоявлення архієпископ Рівненський та Острозький Пимен очолив Божественну літургію у Троїцькій церкві села Колоденка Рівненського благочиння. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

За Богослужінням архіпастир підніс молитви за мир в Україні, помолився за воїнів, котрі захищають цілісність та соборність нашої дежави. У проповіді владика також наголосив, що у цей день країна святкує державне свято – День Соборності України.

“Бажаю у цей день кожному з нас миру Божого, здатного знищити дух війни та принести благодатний спокій у нашу країну. Бажаю політикам та сильним світу перестати розділяти українське суспільство за релігійними ознаками та зрозуміти, що це якраз і є перешкодою до нашої соборності. Нехай прийде розуміння єдності і осмислення, що люд Божий від Володимира Великого і до нині, об‘єднаний Єдиною Соборною Апостольською Церквою, прагне добра та перемоги своїй країні – Україні”, – підсумував владика.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.