ВІТАННЯ КЕРУЮЧОГО РІВНЕНСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ УПЦ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дорогі брати і сестри!

Сьогодні, як і сто років тому, наша країна знову у стані боротьби за свою соборність, самостійність, незалежність. У цей день, 105 років тому, Схід та Захід нашої держави протягнув руки на зустріч один одному, символічно єднаючи українців у спільному прагненні єдиної, соборної України.

За століття бажання волі, успіху та незалежності в українців переросло у палкі почуття, які руйнують усі намагання знищити цей запал.

І зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у безпечній, справедливій країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо.

Бажаю у цей день кожному з нас миру Божого, здатного знищити дух війни та принести благодатний спокій у нашу країну. Бажаю політикам та сильним світу перестати розділяти українське суспільство за релігійними ознаками та зрозуміти, що це якраз і є перешкодою до нашої соборності. Нехай прийде розуміння єдності і осмислення, що люд Божий від Володимира Великого і до нині, об‘єднаний Єдиною Соборною Апостольською Церквою, прагне добра та перемоги своїй країні – Україні.

+ Архієпископ Рівненський та Острозький Пимен,

керуючий Рівненською єпархією УПЦ.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.